Catering dietetyczny Izabelin

Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z mięsa w diecie, lub ogranicza jego ilość. Powody są różne – chęć zrzucenia wagi, zalecenia zdrowotne lub względy etyczne. Dieta wegetariańska wymaga wyrzeczeń – wiele restauracji wciąż ma bardzo ograniczony wybór dań bezmięsnych. Jak ograniczać mięso na co dzień, jednocześnie nie rezygnując ze smacznych, pełnowartościowych posiłków? Rozwiązaniem może być nasza dieta pudełkowa, którą teraz dostarczamy również na terenie miast Izabelin.

catering dietetyczny izabelin

Dieta pudełkowa Izabelin

Wegetarianizm ma wiele odmian i przybiera różne formy. Część osób decyduje się na rezygnację z mięsa, jednak zachowuje w diecie ryby i owoce morza. Jeszcze inni ograniczają mięso na co dzień, spożywając je tylko przy wyjątkowych okazjach, takich jak wizyta w restauracji czy rodzinny obiad. Zjawisko to zyskało nawet swoją nazwę – fleksitarianizm.
Ograniczenie mięsa, niezależnie od motywacji, może być korzystne dla naszego organizmu. Jest to jednak spore wyzwanie – trzeba pamiętać o odpowiednim zbilansowaniu diety bezmięsnej tak, aby nie doprowadzić do niedoborów substancji odżywczych. Takie możliwości ma nasz catering dietetyczny w mieście Izabelin.

dieta pudełkowa Izabelin

Dieta pudełkowa i catering dietetyczny Izabelin

Jeśli nie mamy czasu na samodzielne opracowywanie diety, dobrym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. Dzięki niemu otrzymujemy gotowe posiłki, które są odpowiednio zbilansowane i zapewniają optymalną ilość składników odżywczych. Dieta pudełkowa proponowana przez Warszawski dzień to gwarancja zróżnicowanych, smacznych posiłków z możliwością wyboru dziennej kaloryczności. Nasz wegetariański catering dietetyczny występuje w kilku wersjach, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bezmięsna dieta pudełkowa występuje w wersji bez laktozy, z rybami i owocami morza lub w opcji business – dostosowanej do spożywania w pracy. Nasz catering dietetyczny jest dowożony na terenie Izabelina w ustalonych z klientem dniach tygodnia. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie obsłużyć klientów mieszkających na terenie miasta Izabelin.