Catering dietetyczny z dostawą do domu

Catering dietetyczny to nic innego jak codzienne dostarczanie pod wskazany przez klienta adres, zdrowych, zbilansowanych posiłków. Nasz dietetyczny zestaw składa się z 3 (wersja Business) lub 5 (wersja Classic) dań, które klient otrzymuje każdego dnia.
Posiłki te są opracowane w oparciu o zalecenia dietetyków i dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Pomagają utrzymać prawidłową wagę, dostarczają energii, witamin oraz wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Zdrowe posiłki z dostawą do domu to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na ich samodzielne i systematyczne przyrządzanie.

Zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta stały się w dzisiejszych czasach priorytetem dla wielu osób. Z drugiej strony intensywność i natłok codziennych zajęć często nie pozwalają im poświęcić zdrowemu gotowaniu odpowiedniej ilości czasu.
To właśnie z myślą o takich osobach, firma Warszawski Dzień by Mateusz Gessler prowadzi dietetyczny catering z dostawą do domu lub do miejsca pracy – gwarantuje to wygodę i zadowolenie klientów. Zbilansowane, smaczne i przygotowywane przez doświadczonych kucharzy bezpośrednio w restauracji Warszawa Wschodnia posiłki, dodają energii i pozwalają utrzymać smukłą sylwetkę.

Usługę można wykupić na zasadzie pakietu – jednodniowego, tygodniowego, miesięcznego, itd. Dowóz jest wliczony w cenę posiłku.

Sprawdź nasz catering dietetyczny Łomianki