Catering do pracy

Dietetyczne posiłki do pracy

Z myślą o Klientach, którzy chcieliby korzystać z wygody jaką daje dieta Warszawskiego Dnia w czasie pracy, proponujemy 3-daniową opcję Business.

Posiłki do pracy to idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na poranne przygotowanie pełnowartościowego śniadania, a także nie są zwolennikami szybkich lunchy w położonych w pobliżu miejsca pracy restauracjach i barach. Nie zawsze mamy okazję wybrać miejsce, w którym zjemy zdrowy posiłek, często brak czasu i uczucie głodu zmusza nas do zjedzenia czegoś „na szybko”, a to z pewnością odbija się negatywnie na zdrowiu.

Aby dostarczyć organizmowi energii do działania, idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z cateringu dietetycznego w wersji przygotowanej specjalnie na czas pracy.

3-daniowy zestaw składa się ze śniadania, II śniadania oraz obiadu. W sam raz, aby zachować kontrolę nad stylem odżywiania i sylwetką. Nasi kucharze przygotują dla Państwa pełnowartościowe, smaczne i dietetyczne posiłki, które każdego dnia dowieziemy prosto do pracy.