Cleanse Me

dieta-sokowa-cleane-me-warszawski-dzien-mateusz-gessler-catering-premium-zdrowa-dieta

Oczyść swój organizm i zacznij zdrowy tryb życia z detoksem sokowym od Cleanse Me!

Kumulacja nadmiernych toksyn w organizmie może być spowodowana zarówno zanieczyszczeniem powietrza, występującym szczególnie w okresie zimowym, nieodpowiednim stylem życia jak i wysokim poziomem substancji chemicznych znajdujących się w pożywieniu, a nawet wodzie.

Dlatego raz na jakiś czas warto poddać się kuracji oczyszczającej, która pomoże odtruć organizm i przywróci ciału oraz umysłowi dawną energię.

Warszawski Dzień łączy swoje siły z Cleanse Me – w 100% świeżymi i naturalnymi sokami produkowanymi w oparciu o surowe warzywa i owoce oraz bogate w składniki mineralne i witaminy przygotowywane na miejscu mleka roślinne. Soki przygotowywane są metodą cold press!

Dwu- lub trzydniowy detoks sokowy to idealne rozwiązanie na rozpoczęcie zdrowego trybu życia, które kontynuowane pełnowartościową dietą może przynieść wymierne efekty, dostosowane do Twoich oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać dietę oczyszczającą Cleanse Me x Warszawski Dzień?

Kuracja sokowa pomaga nie tylko w usunięciu nadmiaru toksyn, ale również odciążeniu układu pokarmowego oraz przygotowania go do przejścia na zdrową i zbilansowaną dietę pudełkową Warszawskiego Dnia.

Dzięki dostarczeniu organizmowi łatwo przyswajalnych witamin, minerałów oraz enzymów dieta Oczyszczająca przyspiesza metabolizm, wspomagając utratę wagi oraz wzmacnia skórę, włosy i paznokcie.

Soki Cleanse me, wyciskane metodą cold press, dostarczają do krwi maksimum wartości odżywczych znajdujących się w surowych warzywach i owocach, uzupełniając wszelkie niedobory żywieniowe oraz dodając organizmowi energii.

Odpowiednio dobrana porcja soku spożyta we właściwym czasie i kolejności zastępuje pełnowartościowy posiłek i powoduje uczucie sytości, dzięki któremu nie musisz martwić się o podjadanie.

Jak zamówić dietę oczyszczającą
Cleanse Me x Warszawski Dzień?

 

 

Wybierz:

 

  • Czas trwania kuracji: 2 tygodnie (2 dni kuracji sokowej, 8 dni diety) lub miesiąc (3 dni kuracji sokowej, 17 dni diety)

 

 

 

  • kaloryczność diety: 1300, 1500, 1800, 2100 kalorii

 

  • Koszt pakietu 2-tygodniowego to 879 zł.

 

  • Koszt pakietu miesięcznego w to 1749 zł.

 

 

Ciesz się zdrowiem i lekkością!

 

Dieta Oczyszczająca zawiera:

 

– 6 butelek (0,473 litra każda) niepasteryzowanych soków, bez cukru, konserwantów oraz barwników dziennie (2 lub 3 dni)

 

– 5 pełnowartościowych posiłków po zakończonym detoksie sokowym dziennie (8 lub 17 dni)