Dieta na odchudzenie brzucha

Zrzuć „brzuszek” z cateringiem dietetycznym

Zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się wstydliwego „brzuszka” jest długotrwałym procesem wymagającym konsekwencji oraz zaangażowania. Wiele osób liczy na szybkie rezultaty dlatego często poddają się przed osiągnięciem zamierzonych efektów. Zapominają oni, że odchudzanie brzucha to nie tylko dieta, ale również aktywność fizyczna.

Dieta odchudzająca dla osób pragnących pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, powinna składać się przede wszystkim z warzyw, owoców, chudego mięsa i pełnoziarnistego pieczywa. Należy wyeliminować wszelkiego rodzaju fast-foody.

Należy pamiętać, że szczupła sylwetka i płaski brzuch pozbawiony zbędnego tłuszczu to nie tylko dieta. Równie ważne są ćwiczenia oraz ogólna aktywność fizyczna. Dopiero oba te elementy, połączone i odpowiednio wyważone, gwarantują osiągnięcie pożądanego efektu.

Posiłki przygotowywane przez Warszawski Dzień, są dostosowane do potrzeb żywieniowych naszych klientów. Nasi kucharze oraz dietetycy stale czuwają nad Państwa dietą, dzięki czemu odchudzanie brzucha będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Czas zaoszczędzony na przygotowywaniu regularnych posiłków można przeznaczyć na ćwiczenia lub inną formę aktywności.

Zaufaj specjalistom – catering dietetyczny Łomianki