Dieta pudełkowa Łomianki

Nietolerancja laktozy spowodowana jest niewystarczającą ilością enzymu trawiącego – laktazy – który jest niezbędny do prawidłowego rozkładu cukru mlecznego, czyli laktozy. Objawy to zwykle bóle brzucha, wzdęcia, i biegunka po spożyciu produktów mlecznych – ich nasilenie zależy od stopnia niedoboru laktazy. Jak dietę stosować, aby unikać nieprzyjemnych objawów, a jednocześnie dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych? Znamy odpowiedź na to pytanie i tworzymy nasz catering dietetyczny zgodnie z tymi zasadami. A teraz dowozimy naszą dietę pudełkową do Łomianek!

dieta pudełkowa łomianki

Catering dietetyczny Łomianki

Nietolerancje pokarmowe znacznie utrudniają codzienne życie. Musimy uważać, co jemy, czytać składy produktów, w restauracjach pytać o składniki dań. Przygotowanie posiłków i zakupy zajmują sporo czasu – musimy szukać zamienników produktów, które zawierają negatywnie działające na nas substancje. Trzeba również dbać o uzupełnianie zawartych w produktach mlecznych składników odżywczych, takich jak np. wapń. Możecie być pewni, że nasz catering dietetyczny zawiera 100% zapotrzebowania na wszystkie potrzebne składniki. Teraz możecie zamówić naszą dietę pudełkową do miasta Łomianki.

catering dietetyczny łomianki

Dieta pudełkowa i catering dietetyczny Łomianki

Przy nietolerancji laktozy dobrym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Zamawiając catering dietetyczny w wersji bez laktozy mamy pewność, że wszystkie posiłki nie zawierają tego składnika – nie musimy się więc martwić ciągłym sprawdzaniem składów produktów. Dieta pudełkowa w wersji bez laktozy oferowana przez Warszawski Dzień jest ponadto opracowana we współpracy z dietetykiem, możemy więc mieć pewność, że jest odpowiednio zbilansowana. Catering dietetyczny bez laktozy jest dostępny także w wersji wegetariańskiej, dla osób nie jedzących pokarmów mięsnych. Możemy wybrać również dzienną kaloryczność dostosowaną do naszej aktywności fizycznej. Dieta pudełkowa jest dostarczana prosto pod Twoje drzwi, na terenie całych Łomianek – wystarczy wybrać dni, w które chcesz mieć dostarczane jedzenie oraz dzienną liczbę posiłków.