Dieta Active

Regularnie trenując warto pomyśleć o odpowiednio skomponowanej diecie. Samodzielne bilansowanie i pilnowanie posiłków jest trudne, zwłaszcza, gdy nie dysponujemy niezbędną wiedzą i dużą ilością czasu.

Kto powinien wybrać naszą dietę Active?

Jeśli chcesz osiągnąć szybkie rezultaty przy intensywnym treningu, Twoja dieta musi być bogata w białko wysokiej jakości i antyoksydanty aby dostarczyć Ci pełną gamę aminokwasów. Dietę Active stworzyliśmy dla osób aktywnych, które chcą zadbać o regularne odżywianie i zachowaną kaloryczność pomiędzy treningami.

Co znajdziesz w naszej diecie?

W diecie Active znajdziecie 5 regularnych posiłków zawierających odpowiednie proporcje węglowodanów, białka i tłuszczów, oraz dodatkowy, białkowo-węglowodanowy posiłek około treningowy w postaci koktajlu, batonów, białkowych kulek i innych pyszności.

Systematyczne ćwiczenia oraz regularne posiłki to podstawa do utrzymania tempa przemiany materii na najwyższym poziomie, dlatego osoby intensywnie trenujące mają podwyższone zapotrzebowanie energetyczne. Odpowiadając tym potrzebom dieta Active dostępna jest w dwóch wersjach kalorycznych: 2600 oraz 3200 kcal. Dzienne zapotrzebowanie energetyczne pokryte jest łącznie w 6 posiłkach.

Dietą Active możesz zamówić w wersji klasycznej (mięsnej) oraz wegetariańskiej – tutaj o odpowiednie zbilansowanie dbamy korzystając z pełnowartościowych źródeł białka roślinnego.

Do końca września do każdego zamówienie diety Active na minimum 2 tygodnie dołączymy w prezencie wielorazową butelkę na wodę. Sprawdzi się idealnie na treningu!

Dostępne kaloryczności: 2600 i 3200 kcal.

Koszt dnia diety od 95 zł / dzień.

*Posiłek około treningowy najlepiej zjedz w ciągu godziny po treningu. Węglowodany uzupełnią rezerwy glikogenu a białko jest budulcem dla Twoich mięśni.