Dieta bez laktozy

dieta-bez-laktozy-bezlaktozowa-catering-dietetyczny-z-dostawą-warszawa

W przypadku eliminacji laktozy z diety, organizm szczególnie narażony jest na niedobory makroelementów i składników odżywczych takich jak m.in. wapń czy białko, niezbędnych do utrzymania go w zdrowiu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby pozostając na diecie bezlaktozowej zadbać o uzupełnienie niezbędnych substancji oraz wartości odżywczych.

Warszawski Dzień zadba nie tylko o zaopatrzenie Twojego organizmu w odpowiednie składniki, ale również o zróżnicowanie posiłków, bogatych w produkty pochodzenia roślinnego.

Dieta dostępna jest w wersji klasycznej bądź wegetariańskiej.

 

Kto powinien wybrać dietę Bez Laktozy?

Dieta Bez Laktozy stworzona została z myślą o osobach zmagających się z problemami związanymi z utrudnionym trawieniem cukru mlecznego w organizmie, powodującymi bóle brzucha, wzdęcia, niestrawność, a nawet problemy ze skórą.

Niezależnie od tego czy rezygnujesz z laktozy z powodu nietolerancji pokarmowej czy też z powodu niechęci do nabiału (również koziego czy owczego), ta dieta jest dla Ciebie!

 

Co znajdziesz w naszej diecie?

Wraz z zespołem doświadczonych dietetyków, dokładamy wszelkich starań, aby Twoja dieta była bogata w najwyższej jakości składniki, które w 100% zastąpią wartości znajdujące się w nabiale. W trosce o najwyższą jakość naszych usług, Warszawski Dzień nie korzysta też z gotowych półproduktów i ulepszaczy smaku, zapewniając Ci 5 zdrowych, zbilansowanych i przede wszystkim świeżych posiłków każdego dnia.

 

  • Nie trać czasu na wertowanie specjalistycznych przepisów! Zamów dietę Bez Laktozy Warszawskiego Dnia i ciesz się smakiem potraw bez obaw o niedobory wartości odżywczych!

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800, 2100 kcal.*

Koszt dnia diety od 85 zł / dzień.