Dieta Business

dieta-classic-dostawa-biuro-dom-praca-dieta-do-pracy-makaron-chińska-kuchnia-catering-dietetyczny

Szybki tryb życia to zdecydowany wróg zdrowego odżywiania. Jesteśmy przekonani, że zbilansowana dieta ma decydujący wpływ nie tylko na samopoczucie, ale również na pracę komórek mózgowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Dziś wychodzimy naprzeciw potrzebom pędzącej Warszawy, oferując Ci dietę, która będzie dla Ciebie zawsze wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz – w pracy!

 

Kto powinien wybrać dietę Business?

Dieta Business została stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy ceniąc sobie zdrowy styl życia, różnorodność oraz niebanalny smak potraw, nie mają czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków przed oraz w trakcie dnia pracy.

Co znajdziesz w naszej diecie?

Dieta Business składa się ze śniadania, II śniadania oraz obiadu – trzech, zbilansowanych posiłków, bogatych w produkty Premium oraz Superfoods. Dlatego też wybierając Warszawski Dzień możesz nie tylko zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale również dostarczyć do Twojego organizmu najważniejszych wartości odżywczych.

 

Nie myśl o tym jak zdążyć z przygotowaniem pełnowartościowego śniadania przed pracą! Poinformuj nas, gdzie chcesz rozpoczynać swój Warszawski Dzień, a dowieziemy Ci świeże posiłki codziennie pod drzwi Twojego biura bądź domu.

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800, 2100 kcal. *

Koszt dnia diety od 70 zł / dzień.

*Śniadanie, II śniadanie oraz obiad zawarte w diecie Business pochodzą z diety Classic bądź Wegetariańskiej o wybranej kaloryczności. Nie pokrywają całościowej kaloryczności preferowanej diety.