Dieta Classic

kaczka-obiad-odchudzająca-dieta-dostawa-warszawa-catering-dietetyczny-warszawski-dzien-gessler-odchudzanie

Dieta Classic to zbilansowana dieta przeznaczona zarówno dla osób chcących zrzucić dodatkowe kilogramy jak i dla tych, które pragną prowadzić zdrowy tryb życia, odżywiając się regularnie.

Kto powinien wybrać dietę Classic?

Dieta klasyczna o niższych kalorycznościach (1300 – 1500 kcal) szczególnie polecana jest osobom, które chcą w zdrowy, rozsądny, ale przede wszystkim smaczny sposób zrzucić zbędne kilogramy.

Dietę o wyższych kalorycznościach (1800 – 2100 kcal) polecamy osobom, które pragną zrobić krok w kierunku zdrowego trybu życia, nie tracąc czasu na codzienne gotowanie.

Co znajdziesz w naszej diecie?

Catering Warszawski Dzień wyróżnia przede wszystkim jakość oraz dbałość o detale. Dlatego też w naszym cateringu każdego dnia znajdziesz 5 posiłków przyrządzanych z najwyższej jakości składników, bogatych w produkty Premium oraz Superfoods. Dzięki starannie wyselekcjonowanym, zaufanym dostawcom oraz sezonowości naszych dań będziesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi to, co dla niego najlepsze.

 

  • Pamiętaj, że zarówno sama dieta jak i jej efekty są kwestią indywidualną, uzależnioną od Twojego trybu życia, stanu organizmu, a nawet uwarunkowań genetycznych! *

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800, 2100 kcal.

Koszt dnia diety od 85 zł / dzień.