Dieta Wege z rybami i owocami morza

grillowana-ryba-zdrowa-dieta-odchudzająca-dostawa-warszawa

Kto powinien wybrać nasza dietę Wege z rybami?

Nasza dieta semi-wegetariańska uzupełniona o ryby i owoce morza dedykowana jest dla osób, które chcą wyeliminować mięso z jadłospisu, ale dopuszczają spożycie nabiału, jaj oraz ryb i owoców morza. Jeśli Twoim celem jest stopniowe przejście na wegetarianizm, ta dieta może być pierwszym krokiem w kierunku całkowitego wyeliminowania mięsa.

Dieta Wege + Ryby to pięć posiłków dziennie, dostarczanych pod wskazany przez Ciebie adres, przygotowanych w restauracji Warszawa Wschodnia przez doświadczonych kucharzy.

Co znajdziesz w naszej diecie?

Nasze menu to gwarancja wartościowych posiłków, zbilansowanych w ten sposób aby zapewnić równowagę składników odżywczych w Twoim organizmie. Dieta Wege + Ryby to bogactwo cennych witamin i składników mineralnych, a także zdrowych tłuszczy Omega-3.

Zgodnie z zaleceniami WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w naszym menu ryby i owoce morza nie pojawią się na główne posiłki częściej niż 2 razy w tygodniu. W pozostałych dniach o odpowiednie zbilansowanie menu dbamy wybierając różnorodne źródła pełnowartościowego białka roślinnego.

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800 i 2100 kcal.

Koszt dnia diety od 85 zł / dzień.

*Pamiętaj, że w tygodniowym menu posiłki obiadowe z rybą lub owocami morza pojawią się dwukrotnie, a w innych posiłkach dodatkowo maksymalnie 2 razy. Jest to zgodne z normami Instytutu Żywności i Żywienia. W pozostałe dni otrzymasz posiłki wegetariańskie.