Dieta Wegetariańska

Catering dietetyczny dla wegetarian

Czasochłonność oraz specyfika przygotowywania pełnowartościowych posiłków wegetariańskich często powoduje, iż jesteśmy skazani na wybieranie szybkich, gotowych rozwiązań znajdujących się na półkach sklepowych. Warszawski Dzień wychodzi naprzeciw potrzebom wegetarian, oferując 5 posiłków bogatych w niezbędne do funkcjonowania witaminy, składniki mineralne, tłuszcze oraz węglowodany każdego dnia.

W diecie wegetariańskiej produkty takie jak mięsa oraz ryby zostają zastąpione nie tylko przez warzywa i owoce, ale również nabiał, produkty zbożowe, orzechy, jaja i inne, potrzebne do zachowania zbilansowanej diety produkty, tworzące razem świeże i zróżnicowane posiłki.

 

Kto powinien wybrać dietę Wegetariańską?

Dieta wegetariańska to rozwiązanie dla tych, którzy niezależnie od powodu, eliminując mięsa, ryby i owoce morza, chcą zadbać o swoje zdrowie oraz sylwetkę, zastępując produkty zwierzęce ich pełnowartościowymi odpowiednikami.

Szczególnie rekomendujemy również dietę wegetariańską osobom zmagającym się z nadwagą bądź wysokim poziomem cholesterolu we krwi a także rozważającym przejście na wegetarianizm.

 

Co znajdziesz w naszej diecie?

Jeśli tak jak my, lubisz poznawać nowe smaki – jesteś we właściwym miejscu!

W diecie Wegetariańskiej znajdziesz 5 zróżnicowanych posiłków, opartych na roślinnych zamiennikach białka zwierzęcego. Dzięki zaufanym dostawcom oraz sezonowości naszych dań, możesz być pewny, że Warszawski Dzień dostarczy Ci niezbędnych wartości odżywczych każdego dnia.

 

  • Zapomnij o nudnych posiłkach bez smaku, zamów dietę Wegetariańską i ciesz się swoim Warszawskim Dniem!

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800, 2100 kcal.