Dieta Wegetariańska

burger-wegetariański-catering-dietetyczny-premium-dostawa-warszawa-zdrowa-dieta-gessler

Czasochłonność oraz specyfika przygotowywania pełnowartościowych posiłków wegetariańskich często powoduje, iż jesteśmy skazani na wybieranie szybkich, gotowych rozwiązań znajdujących się na półkach sklepowych. Warszawski Dzień wychodzi naprzeciw potrzebom wegetarian, oferując 5 posiłków bogatych w niezbędne do funkcjonowania witaminy, składniki mineralne, tłuszcze oraz węglowodany każdego dnia.

W diecie wegetariańskiej produkty takie jak mięsa oraz ryby zostają zastąpione nie tylko przez warzywa i owoce, ale również nabiał, produkty zbożowe, orzechy, jaja i inne, potrzebne do zachowania zbilansowanej diety produkty, tworzące razem świeże i zróżnicowane posiłki.

 

Kto powinien wybrać dietę Wegetariańską?

Dieta wegetariańska to rozwiązanie dla tych, którzy niezależnie od powodu, eliminując mięsa, ryby i owoce morza, chcą zadbać o swoje zdrowie oraz sylwetkę, zastępując produkty zwierzęce ich pełnowartościowymi odpowiednikami.

Szczególnie rekomendujemy również dietę wegetariańską osobom zmagającym się z nadwagą bądź wysokim poziomem cholesterolu we krwi a także rozważającym przejście na wegetarianizm.

 

Co znajdziesz w naszej diecie?

Jeśli tak jak my, lubisz poznawać nowe smaki – jesteś we właściwym miejscu!

W diecie Wegetariańskiej znajdziesz 5 zróżnicowanych posiłków, opartych na roślinnych zamiennikach białka zwierzęcego. Dzięki zaufanym dostawcom oraz sezonowości naszych dań, możesz być pewny, że Warszawski Dzień dostarczy Ci niezbędnych wartości odżywczych każdego dnia.

 

  • Zapomnij o nudnych posiłkach bez smaku, zamów dietę Wegetariańską i ciesz się swoim Warszawskim Dniem!

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800, 2100 kcal.

Koszt dnia diety od 85 zł / dzień.