Dostawa

Od samego początku działania postawiliśmy sobie za cel maksymalne skrócenie czasu, który upływa pomiędzy wyjściem gotowego posiłku z kuchni a dostarczeniem go w wybrane przez Ciebie miejsce. Ma to kluczowe znaczenie przy zachowaniu najwyższej jakości potraw oraz ich świeżości. Dlatego też wszystkie dania naszego kateringu dietetycznego przygotowywane są bezpośrednio poprzedniego dnia, a następnie przechowywane w optymalnej temperaturze w chłodni w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler.

Sami nie mielibyśmy ochoty spożywać posiłków przygotowywanych kilka dni wcześniej, dlatego korzystając z usług cateringu Warszawski Dzień masz gwarancję, że spożywany przez Ciebie obiad jeszcze niedawno znajdował się na patelni naszego szefa kuchni. W ten sposób nasza dieta z dostawą do domu, jest nie tylko zdrowa, lecz również przepyszna i zawsze świeża.

Dostawy realizujemy na terenie miasta stołecznego Warszawa, oraz najbliższych okolic: Łomianki, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków (może obowiązywać dopłata). Jeśli nie jesteś pewien, że dostarczymy zestaw pod Twój adres, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.

Zestawy posiłków dostarczamy 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 4.00 – 9.00 rano.